O nás

Mountain Gear je značka, u které si můžete být jistí nejlepším poměrem kvality a ceny. Naše produkty jsou navrhovány na základě mnohaletých zkušeností s trekkingem a VHT a jsou dále zdokonalovány podle nejnovějších trendů.
Mountain Gear je součástí několika spolupracujích spřátelených firem vyrábějícch oblečení a vybavení pro outdoor. Výhodou tohoto uskupení je spolupráce na poli vývoje, a rozvoje fairtradové výroby s cílem přinést práci s férovými podmínkami lidem, žijícím v horách. Koncept naší skupiny se těší rostoucí oblibě v řadě zemí a v posledních letech se díky dobrým referencím rychle obliba vybavení od Mountain Gearu v české outdoorové společnosti.
Naše vize
Náš přínos pro trekkerskou komunitu cítíme v zajištění kvalitního a účelně navrženého vybavení ze spolehlivých materiálů za ceny, které umožní každému užívat si oblíbené aktivity v maximálním pohodlí.
Pokud zrovna nelezete na osmitisícovku, tak pro běžný trekking v evropských horách, sporty a expedice do výšek kolem 6000 m.n.m. plně postačuje vybavení v naší cenové hladině. Pokud se chystáte lézt na ty nejvyšší vrcholky planety, poté doporučujeme sáhnout k expediční kvalitě, např. doporučujeme české výrobce Sir Joseph, High Point nebo The North Face.

Naše výroba je plně fair-trade, šijeme v Nepálu, Indii a Bangladéši. Ve vesnici v Nepálu v oblasti Gorkha připravujeme dílnu pro místní fyzicky postižené, kteří jinak nemají mnoho šancí přivýdělku.
Naše materiály se vyrábějí v Japonsku, Jižní Koreji, Číně a Indii.

Mountain Gear

Mountain Gear s.r.o., se sídlem Kamenická 45, 170 00 Praha 7, IČ: 24181846, zapsaná v obchodním rejstříku v oddíle C., vložka 186303 u rejstříkového soudu v Praze.
*: s DPH, plus dopravné